Kariéra

Hledáte smysluplnou práci a zajímá Vás problematika stáří? Chcete se dozvědět, jak můžete pracovat s životními příběhy našich klientů? Hledáte prostředí, které by podpořilo Vaši kreativitu při práci se seniory a klienty, kteří jsou odkázáni na péči druhých osob? Máte týmového ducha a baví vás pracovat ve skvělém kolektivu?

Hledáme

  • Zdravotní sestra

Přečtěte si níže uvedené informace o jednotlivých pozicích. V případě zájmu o více informací se nám ozvěte na kontakt uvedený na konci stránky.

Zdravotní sestra

Pro klienty využívající našich služeb, přijmeme kvalifikované zdravotní sestry.

Požadavky:

  • SZŠ, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné zdravotní sestry, platná registrace podle zákona č. 96/2004 Sb.
  • hledáme milého, nekonfliktního, empatického a spolehlivého člověka, pro kterého je tato práce životním posláním
  • zodpovědný přístup k práci, spolehlivost, samostatnost, práce v týmu a smyl pro loajalitu
  • chuť aktivně se podílet na rozvoji senior centra a učit se novým věcem
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • práce na PC, další dovednosti výhodou
  • upřednostňujeme HPP

Náplň práce:

  • poskytování zdravotní péče seniorům a osobám se zdravotním postižením
  • zajištění a kontrola správného plnění léčebných a diagnostických úkonů stanovených lékařem

Nabízíme:

  • smysluplnou práci v dynamickém a zapáleném týmu milých žen a dívek, pro které je práce s našimi klienty v senior centru naplněním
  • práce ve směnném provozu poskytujícím lůžkovou 24hodinovou péči
  • stravování v senior centru

Kontakt

V případě zájmu o více informací nás neváhejte kontaktovat! Rádi se s Vámi sejdeme osobně.

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte před osobní schůzkou na kontaktní e-mail níže!

Vrchní sestra Sanatoria Trutnov, Yveta Jančovičová
Telefon: 702 014 500
Email: y.jancovicova@seznam.cz